Avrasya Ortopedi Merkezi

Avrasya Ortopedi Merkezi 2013 yılında kuruldu. Spor ortopedisi ve ileri protez teknikleri çalışma alanlarında etkin deneyimleri bulunan ortopedi cerrahlarını bünyesinde bulunduran kuruluş ortopedik cerrahi girişimler dışında koruyucu ortopedik müdahaleler konusunda da uluslararası teknoloji ve yenilikleri yakından takip ederek başarılı bir şekilde uygulayabilecek deneyimi bulunmaktadır.

Spor ortopedisi ve yaralanmaları konusunda da sadece sporcular için değil günümüz şehir insanlarının ihtiyaçları doğrultusunda da Avrasya ortopedi her türlü cerrahi ve konservatif tedaviyi uygulayabilmektedir.

İleri protez teknikleri sayesinde protez cerrahisi sonrası kullanım süresi günümüzde çeyrek asırlık süreleri geçecek bir dayanıklılık seviyesine ulaşmıştır.

Ameliyatınızı planladığınız andan itibaren ekibimiz sizin için çalışmaya başlar. Avrasya Ortopedi multidisipliner uzman hemşireler, hekimler, fiziksel ve mesleki terapistler ve klinik bakım koordinatörleri, her bir hastanın ihtiyaçlarını karşılayan bireyselleştirilmiş bakım planlarını belirlemek için toplanır.

Diz, kalça, omuz, dirsek, el ve ayak bileği ve kireçlenmeleri tedavisi alanında uzman kadromuz yirmi yıldan uzun süredir Türkiye’ de ortopedik tedavileri uygulamaktadır. Kaliteli ve Uzman bir ekibe sahip olan Avrasya Ortopedi kadrosu diğer tüm ortopedi alanlarında olduğu gibi diz bozuklukları ve yaralanmaları tedavisinde de uzmanlaşmıştır.

Diz artroskopisi, artroskopik ligament rekonstrüksiyonu, menisküs yırtılması, kıkırdak rejenerasyonu, kısmi diz protezi ve total diz protezi gibi hizmetler uzman kadromuz tarafından uygulanmaktadır.

Ayrıca yeni nesil tedavi yöntemlerinden olan kök hücre tedavisi ve prp ile diz kireçlenmeleri, diz kapağı ağrısı tedavisi ameliyatsız olarak tedavi edilebilir.

Avraysa Ortopedi Merkezi eklem hastalıkları konusunda uzmanlaşmış ortopedi cerrahlarından oluşmaktadır. Hastalarımıza mümkün olan en iyi sonuçları sağlamak için en son medikal teknolojiyi kullanmaktadır.

Hemen Ara