Avrasya Ortopedi Merkezi

Avrasya Ortopedi Merkezi 2013 yılında PHARMAd'OR İlaç Sanayi girişimleri ile kuruldu. Spor ortopedisi ve ileri protez teknikleri çalışma alanlarında etkin deneyimleri bulunan ortopedi cerrahlarını bünyesinde bulunduran kuruluş ortopedik cerrahi girişimler dışında koruyucu ortopedik müdahaleler konusunda da uluslararası teknoloji ve yenilikleri yakından takip ederek başarılı bir şekilde uygulayabilecek deneyimi bulunmaktadır.

Spor ortopedisi ve yaralanmaları konusunda da sadece sporcular için değil günümüz şehir insanlarının ihtiyaçları doğrultusunda da Avrasya ortopedi her türlü cerrahi ve konservatif tedaviyi uygulayabilmektedir.

İleri protez teknikleri sayesinde protez cerrahisi sonrası kullanım süresi günümüzde çeyrek asırlık süreleri geçecek bir dayanıklılık seviyesine ulaşmıştır.

Ameliyatınızı planladığınız andan itibaren ekibimiz sizin için çalışmaya başlar. Avrasya Ortopedi multidisipliner uzman hemşireler, hekimler, fiziksel ve mesleki terapistler ve klinik bakım koordinatörleri, her bir hastanın ihtiyaçlarını karşılayan bireyselleştirilmiş bakım planlarını belirlemek için toplanır.

Hemen Ara